Katalog

Producenci

Dla Domu Jest 318 produktów.

Podkategorie

 • Kołdry

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta na Kołdry. Posiadamy w sprzedaży kołdry antyalergiczne, kołdry naturalne z pierza i puchu, oraz wełniane.

  Kołdry antyalergiczne są idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie na kurz, pyłki, roztocza. Objawy alergii można często mylić z przeziębieniem. Objawy alergii na kurz chory odczuwa przez cały rok, ale nasilają się one w okresie jesienno-zimowym, a ustępują na świeżym powietrzu. Objawy alergii na kurz są szczególnie dokuczliwe rano, gdy wstajesz z łóżka. To dlatego, że właśnie w łóżku roztocza kurzu domowego mają doskonałe warunki do rozwoju. Również skórne objawy alergii na kurz nasilają się zwykle wieczorem i w nocy. Proponujemy kołdry z wersji Happy, Classic, Termo, Anti Stress, Med Line, Cztery Pory roku z możliwością prania, które spełnią z pewnością Twoje oczekiwania.

  Kołdry naturalne antyalergiczne takie jak BAMBOO, INGEO, TENCEL oprócz wyżej wymienionych zalet kołder antyalergicznych charakteryzują się idealną przepuszczalnością powietrza. Kołdry te są oddychające, przepuszczające powietrze, a zarazem bardzo ciepłe. Idealnie odprowadzają pot i wilgoć. Będą dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na atopowe zapalenie skóry, u osób o wrażliwej delikatnej skórze.

  Kołdry naturalne wełniane dodatkowo posiadają właściwości antyreumatyczne. Kołdry wełniane które posiadamy w ofercie są wypełnione najwyższej jakości wełną owczą i obszyte tkaniną przepuszczającą powietrze. Kołdry wełniane są grube, miękkie i ciepłe.     

  W naszej ofercie znajdują się kołdry tylko najwyższej jakości od pewnych, sprawdzonych Polskich producentów.

  Oferujemy kołdry we wszystkich rozmiarach standardowych: 140x200, 160x200, 180x200 oraz 220x200

  Znajdziesz u nas kołdry wielosezonowe, całoroczne, letnie jak i zimowe.

 • Poduszki

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na poduszki. Mamy do zaoferowania poduszki antyalergiczne, poduszki naturalne z pierza i puchu gęsiego. 

  Poduszki antyalergiczne są idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie na kurz, pyłki, roztocza. Objawy alergii można często mylić z przeziębieniem. Objawy alergii na kurz chory odczuwa przez cały rok, ale nasilają się one w okresie jesienno-zimowym, a ustępują na świeżym powietrzu. Objawy alergii na kurz są szczególnie dokuczliwe rano, gdy wstajesz z łóżka. To dlatego, że właśnie w łóżku roztocza kurzu domowego mają doskonałe warunki do rozwoju. Również skórne objawy alergii na kurz nasilają się zwykle wieczorem i w nocy. Proponujemy poduszki z wersji Happy, Classic, Comfort, Bamboo, Tencel, Anti Stress, Ingeo, Med Line, z możliwością prania, które spełnią z pewnością Twoje oczekiwania.

  Poduszki naturalne z pierza i puchu gęsiego są dobrym rozwiązaniem dla osób które ceniących sobie wysoki komfort snu. Poduszki takie bardzo dobrze się układają pod głową i są bardzo wygodne. Będą dobrym rozwiązaniem dla osób które nie mają alergii na kurz, pyłki, roztocza. 

  W naszej ofercie znajdują się poduszki tylko najwyższej jakości od pewnych sprawdzonych Polskich producentów. Oferujemy poduszki we wszystkich rozmiarach standardowych.

  Rozmiary: 70x80, 50x70, 50x60 oraz 40x40.

 • Pościel
 • Poszewki
 • Prześcieradła
 • Podkłady
 • Koce i narzuty
na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 318 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 318 elementów