Producenci

Sklep WENDRE POLSKA

Wendre - jeden z największych w Europie producentów wyrobów pościelowych. W ofercie m.in. kołdry i poduszki, topmaterace czy pościel hotelowa.

Wendre projektuje, produkuje i sprzedaje tekstylia domowe, zgodnie z potrzebami naszych klientów, wymaganiami prawnymi i własnymi normami.


Koncentrujemy się na potrzebach klienta. Tworząc produkt patrzymy na niego z perspektywy przyszłych użytkowników i przygotowujemy go zgodnie z ich oczekiwaniami. Dostosowujemy produkty do potrzeb klienta – na jego prośbę dokonujemy zmian w rozmiarach, tkaninach, ściegach, niciach, opakowaniach, danych logistycznych, itp.


Motywujemy naszych pracowników. Na bieżąco dzielimy się informacjami, zapewniamy możliwie najlepsze warunki pracy, tworzymy środowisko, w którym pracownicy czują się zmotywowani. Kształcimy i szkolimy naszych pracowników.


Rzucamy wyzwania naszym partnerom. Poszukujemy innowacji i bardzo je cenimy. Poważnie podchodzimy do kwestii wywiązywania się z umów. Cenimy długotrwałe relacje oparte na lojalności, jak również stawiamy na technologie przyjazne środowisku.


Dbamy o środowisko. Produkujemy minimalne ilości odpadów oraz wykorzystujemy zrównoważone technologie. Gromadzimy, sortujemy oraz postępujemy z odpadami produkcyjnymi zgodnie ze ścisłymi wymaganiami. Jesteśmy zdolni spełnić wszystkie wymagania dotyczące ochrony pożarowej oraz bezpieczeństwa w sytuacjach kryzysowych.


Szanujemy naszych pracowników. Nie utrudniamy tworzenia związków zawodowych. Pracownicy mają prawo podejmować decyzje dotyczące ich zatrudnienia. Nigdy nie zatrudniamy dzieci i nie stosujemy pracy przymusowej. Wendre mówi zdecydowane NIE dyskryminacji oraz równo traktuje wszystkich pracowników.


Jesteśmy prospołeczni. Wspieramy lokalną społeczność. Chronimy środowisko i dbamy o nie;  • współpracujemy z instytucjami kultury i edukacji;

  • wspieramy słabszych członków społeczeństwa.


Jesteśmy etyczni w biznesie.


Wendre działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, regulacjami i zasadami polityki biznesu. Nie podpisujemy umów z klauzulą o zakazie działalności konkurencyjnej, dbamy o naszą reputację jako uczciwego, rzetelnego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa. Unikamy korupcji, wymuszeń, nie przyjmujemy ani nie wręczamy łapówek. Wendre praktykuje dobre relacje z klientami, podobnymi przedsiębiorstwami, pracownikami oraz społeczeństwem. Jesteśmy bezstronni i apolityczni. Wspieramy i szanujemy międzynarodowe prawa człowieka.


ZRÓWNOWAŻONA TECHNOLOGIA


Wendre ma świadomość, że sukces zbudowany na wzroście konsumpcji ma swoją cenę. Dlatego zastanawiamy się, czy każda nowa inwestycja jest przyjazna dla środowiska? Tylko pozytywna odpowiedź pozwala nam na dalsze działanie.


Dobrym przykładem było otwarcie nowej fabryki w Pärnu, w Estonii w 2005 roku. Została ona zbudowana zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania środowiskiem opartego na normie ISO 14001 oraz na standardach jakościowych.


Zainwestowaliśmy w rozwiązania pozwalające zaoszczędzić energię zużywaną do ogrzewania fabryki, a nabywając urządzenia kierowaliśmy się ich niskim poborem mocy. Inteligentne systemy grzewcze i oświetleniowe minimalizują zużycie energii. Zaczęliśmy monitoring głównych źródeł poboru mocy, aby opracowywać optymalne cykle pracy.

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów